top of page

TO CO NOSÍME 
DÁVÁ SMYSL

Udržitelnost je pro nás důležitá. Proto jsme oslovili českou firmu NIL Textile, které záleží na přírodě stejně jako nám, a která vytváří plně cirkulární oblečení. Kolekce, kterou prodáváme, je tak ze skvělých materiálů, které jsou zároveň šetrné k přírodě. I disky máme z recyklovatelného materiálu od našeho partnera, německé firmy Eurodisc. Za umístění e-shopu a provoz děkujeme Ultimo.cz.

ČAU Frisbee mikina

MRKNI NA
NAŠÍ KOLEKCI

Koupí našeho merche nám přispějete na provoz asociace, na projekty, které děláme a na to, že tento skvělý sport bude víc vidět. Školy nebo skautské oddíly mají disky o 10 procent levnější.

cau2b.jpg

DISK ČAU FRISBEE​

cau1b.jpg

DISK ČAU FRISBEE​

sotg1b.jpg

DISK SPIRIT OF THE GAME

sotg5b.jpg

DISK SPIRIT OF THE GAME

SOTG6b.jpg

DISK SPIRIT OF THE GAME

SOTG4b.jpg

DISK SPIRIT OF THE GAME

cauf-monogram3.jpg

DISK ČAU FRISBEE MONOGRAM

cauf-monogram2.jpg

DISK ČAU FRISBEE MONOGRAM

_MG_6215.jpg

MIKINA
ČAU FRISBEE​ MONOGRAM

_MG_6336.jpg

TAŠKY SPIRIT A
ČAU FRISBEE​

_MG_6193.jpg

LEDVINKA
ČAU FRISBEE

ČAU FRISBEE KOLEKCE

TRIČKO
​ČAU FRISBEE

TRIČKO SPIRIT OF THE GAME

TRIČKO
SPIRIT OF THE GAME

TRIČKO SPIRIT OF THE GAME

TRIČKO
SPIRIT OF THE GAME

TRIČKO SPIRIT OF THE GAME

TRIČKO
SPIRIT OF THE GAME

TRIČKO ČAU FRISBEE

TRIČKO
ČAU FRISBEE

DSCF1191.jpg
DSCF1191.jpg

KUP SI
NÁŠ MERCH

FRISBEE U NÁS
POROSTE

UŽÍVEJ, POUŽÍVEJ 
A PAK VRAŤ

Na konci životního cyklu končí 82 % veškerého textilu na skládkách. Zdroje naší planety jsou omezené. Jednou dojdou. Bez ohledu na to, jak ekologicky textilie vyrábíme nebo se chováme. Řešením je cirkularita. Díky cirkularitě se udržují zdroje neustále v oběhu. Neexistuje žádný odpad, protože odpad je opět zdrojem.

CIRKULÁRNÍ
OBLEČENÍ

Výroba surovin a tvorba odpadu jsou dvě fáze života oblečení, které mají největší negativní dopad na přírodu. NIL Textile vyvinul cirkulární oblečení, které právě tyto dvě fáze eliminuje. Jak?

 

Oblečení jim po jeho obnošení vrátíte, oni jej plně recyklují a vyrobí z něj oblečení nové. Nevzniká tak odpad a šetří se vstupní suroviny. Díky tomu má toto oblečení nejnižších dopady ze všech běžně dostupných materiálů.

PO OBNOŠENÍ 
MŮŽETE VRÁTIT

Je oblečení, které jste si u nás pořídili obnošené, natrhli jste si ho při přelézání plotu, nebo jednoduše vyšlo z módy? Můžete ho vrátit k recyklaci. A to buď na jednom z Nilmore® Circular Pointů (sběrná místa po celé ČR a Slovensku), poštou nebo v showroomu Nilmore.

Pro více informací se podívejte SEM

MATERIÁLY PRO
ČAU FRISBEE MERCH

NILCOTT® Recycled

Je bavlněný materiál s nejvyšším obsahem recyklované bavlny na trhu, které obsahuje 50 %. Zbylých 50 % tvoří organická bavlna. Design produktů z tohoto materiálu je navržený tak, aby každý produkt byl 100% recyklovatelný.

NILCOTT® Organic

Je vyráběn ze 100% GOTS certifikované bavlny. GOTS certifikát je nejpřísnější certifikace pro přírodní materiály, která pokrývá celý proces výroby produktu. Tento materiál je na konci svého života plně recyklovatelný díky unikátní technologii molekulární recyklace.

bottom of page