top of page

LÍTEJ V TOM 
TAKY

Hráčů a hráček není nikdy dost, přidej se k nám! Frisbee je velmi zábavná hra a doufáme, že i třeba tebe zaujme a budeš si ho chtít vyzkoušet. Tady najdeš několik způsobů, jak na to.

ČAU Frisbee highlight

Koukni na příběhy lidí, který frisbee baví a jedou v něm naplno. Inspiruj se.

ČAU Frisbee turnaj

1

PŘIDEJ SE 
KE EXISTUJÍCÍMU TÝMU

V Česku je spoustu zaběhnutých a fungujících klubů, ke kterým se můžeš snadno přidat. Všechny týmy prakticky neustále hledají a nabírají nové hráče. Rádi tě mezi sebe vezmou, nechají tě si všechno vyzkoušet a pomůžou ti se začátkem tvojí frisbee kariéry. Nemusíš se bát nebo mít trému, všichni jsme byli jednou nováčci. Naše disky končily ve všech křovích v blízkosti hřiště a až časem jsme se naučili házet, nabíhat a chápat všechna pravidla. U nás nemáme trenéry, kteří na ostatní řvou a nadávají jim. Spoluhráči ti v klidu vše vysvětlí a pak už bude jen na tobě, jestli tě to chytne. Pokud jo, můžeme ti zaručit, že tvý schopnosti v tomhle sportu porostou fakt rychle.

ČAU Frisbee kemp

2

PŘIJEĎ NA
FRISBEE KEMP

Pokud ve tvém okolí není žádný tým, můžeš dorazit na kempy, které pořádá naše asociace. Jednak pořádáme kempy pro hráče v juniorském věku (celý rok, během kterého slavíš devatenácté narozeniny, jsi ve frisbee sportu junior) a jednak pořádáme kempy pro začátečníky (bez ohledu na věk). Bývají především na podzim a na jaře. Kempy probíhají formou celovíkendové akce, kde se naučíš házet a osvojíš si základy hry. Lokalitu se snažíme vybírat tak, aby byla rozumně dostupná pro hráče i hráčky ze všech koutů republiky. Na kempech se spí v tělocvičně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce, dál se ti budou určitě hodit kopačky, světlý a tmavý triko a sportovní kraťasy. Takováhle víkendová akce tě bude stát zhruba šest stovek.

ČAU Frisbee repre

3

ZALOŽ
SVŮJ TÝM

Máš partu kámošů a frisbee vás chytlo? Založte si svůj vlastní tým, začněte jezdit na turnaje a bavte se fríčem! Naše asociace má s novými týmy mnoho zkušeností, dokážeme vám pomoct s formální stránkou (přihlášení do asociace) i s tou herní (můžeme vám uspořádat kemp nebo za vámi poslat pár zkušených hráčů, kteří vám pomohou s tréninky i vedením týmu). Pravidelně se organizují turnaje pro nováčky a začínající týmy, na které se můžete přihlásit. Ty to turnaje jsou převážně jednodenní; v zimě se hraje v hale, od jara do podzimu venku na trávě. Možností kde a jak začít je opravdu mnoho a my vám s tím rádi pomůžeme!

FRISBEE
JUNIORSKÁ

REPRE

Lákají tě výzvy? Baví tě hrát s nejlepšími proti nejlepším? Chceš zažít atmosféru evropského nebo světového šampionátu? Zkus se dostat do repre! Juniorská reprezentace je dlouhodobý program, který funguje už od roku 2007. Zruba čtyřikrát do roka se pod vedením zkušených trenérů konají juniorské kempy, kterých se mohou zúčastnit všichni hráči a hráčky v juniorském věku. Ti, kteří projdou přípravými akcemi mají možnost se probojovat do užšího nominačního výběru a reprezentovat Českou republiku třeba na mistrovství Evropy či světa.

011_unclepompo.com_.jpg
bottom of page