top of page

LÍTÁME V TOM 
UŽ 30 LET

Frisbee se v České republice objevilo už v roce 1991 na ČVUT v Praze. O dva roky později byla založena naše asociace, která začala organizovat pravidelné národní soutěže, zároveň v té době vznikaly první kluby.​ Těch teď existuje přes dvacet a hraje v nich sedm set aktivních hráčů. Máme za sebou také řadu úspěchů, například zlato z ME juniorů v roce 2019 a bronz v letech 2017 a 2023 nebo stříbro a bronz z ME seniorů v letech 2003 a 2007 v mixové kategorii a 2023 v ženách. Top české týmy se pravidelně umisťují na předních příčkách na mezinárodní scéně.

ME_frisbee2_CAU Frisbee-JanMartinek.jpg

Zajímá tě, kdo vyhrál poslední mistrovství republiky a jak si vedeme na evropské scéně? Nebo třeba něco o našich dalších projektech či fungování asociace? Mrkni na náš asociační web.

ČAU Frisbee repre

PŘISPĚJTE NÁM
AŤ V TOM MŮŽEME LÍTAT DÁL

Každá koruna je pro nás dobrá. Jako malá sportovní asociace od státu dostaváme minimální prostředky, které nestačí ani na udržení běžného provozu. Vše tak platíme z členských příspěvků hráčů. Věříme, že frisbee je nejen skvělý sport, ale má i přesah do osobního života díky principu Spirit of the Game. Věříme, že naše projekty, které jsou zaměřené především na mladou generaci, mají smysl. Budeme rádi za každý příspěvek, abychom v nich mohli nejen pokračovat, ale je i rozvíjet a rozšiřovat. Hledáme partnery, kteří s námi spojí síly, ideálně dlouhodobě. Věříme, že náš sport a hodnoty stojí za to.

NAŠI
PARTNEŘI

Logo ČALD
Logo NSA
UUN_Erb_clr1_RGB_EN (3).png
Logo Eurodisc
Logo Ultimo.cz
Logo ČUS
unnamed.jpg

ODEBÍREJ 
NEWSLETTER

Pokud patříš k bývalým hráčům, nebo hraješ už jenom příležitostně, odebírej náš newsletter a zůstaň s námi v kontaktu. Budeme tě informovat o tom co se děje, o akcích, které budou pro tebe nebo by tě mohli zajímat. Newsletter posíláme většinou tak jednou za dva měsíce.

ČAU Frisbee disk

NAPIŠTE NÁM
NEBO ZAVOLEJTE

Kontaktní osoba

Petr Kotěšovec
+420 604 344 735
petr.kotesovec@frisbee.cz

bottom of page