top of page

LÍTÁME V TOM 
UŽ 30 LET

Frisbee se v České republice objevilo už v roce 1991 na ČVUT v Praze. O dva roky později byla založena naše asociace, která začala organizovat pravidelné národní soutěže, zároveň v té době vznikaly první kluby.​ Těch teď existuje přes dvacet a hraje v nich sedm set aktivních hráčů. Máme za sebou také řadu úspěchů, například zlato z ME juniorů v roce 2019 a bronz v letech 2017 a 2023 nebo stříbro a bronz z ME seniorů v letech 2003 a 2007 v mixové kategorii a 2023 v ženách. Top české týmy se pravidelně umisťují na předních příčkách na mezinárodní scéně.

ME_frisbee2_CAU Frisbee-JanMartinek.jpg

Zajímá tě, kdo vyhrál poslední mistrovství republiky a jak si vedeme na evropské scéně? Nebo třeba něco o našich dalších projektech či fungování asociace? Mrkni na náš asociační web.

ČAU Frisbee repre

PŘISPĚJTE NÁM
AŤ V TOM MŮŽEME LÍTAT DÁL

Každá koruna je pro nás dobrá. Jako malá sportovní asociace od státu dostaváme minimální prostředky, které nestačí ani na udržení běžného provozu. Vše tak platíme z členských příspěvků hráčů. Věříme, že frisbee je nejen skvělý sport, ale má i přesah do osobního života díky principu Spirit of the Game. Věříme, že naše projekty, které jsou zaměřené především na mladou generaci, mají smysl. Budeme rádi za každý příspěvek, abychom v nich mohli nejen pokračovat, ale je i rozvíjet a rozšiřovat. Pokud máte zájem s námi spojit síly dlouhodobě, partnerům jsme samozřejmě otevřeni. 

NAŠI
PARTNEŘI

Logo ČALD
Logo NSA
Logo Eurodisc
Logo Ultimo.cz
Logo NIL Textile
Logo ČUS
Logo ČOV
ČAU Frisbee disk

NAPIŠTE NÁM
NEBO ZAVOLEJTE

Kontaktní osoba

Petr Kotěšovec
+420 604 344 735
petr.kotesovec@frisbee.cz

bottom of page