top of page

PŘIJEĎ NA
FRISBEE KEMP

V průběhu roku pořádáme celou řadu kempů. Některé jsou zaměřené na hráče a hráčky v juniorském věku (celý rok, během kterého slavíš devatenácté narozeniny, jsi ve frisbee junior!), některé jsou obecně pro nováčky a začátečníky. Juniorské kempy vedou zkušení juniorští trenéři a přijet na ně může každý, kdo splňuje věkovou podmínku. Jeden kemp bývá na podzim, v průběhu jara jsou pak další tři. Hráči a hráčky, kterých se juniorské kempy týkají, se mohou připojit na náš Discord, kde se dozví všechny podrobnosti.

Na začátečnické kempy se žádné věkové omezení nevztahuje, zúčastnit se jich mohou juniorští hráči i ti starší. O začátečnické kempy se starají především trenéři předních českých klubů, dále pak velmi zkušení hráči či reprezentanti.


Kempy probíhají formou celovíkendové akce, kde se naučíš házet a osvojíš si základy hry. Příjezd bývá možný už v pátek večer a končíme v neděli po obědě. Lokalitu se snažíme vybírat tak, aby byla rozumně dostupná pro hráče i hráčky ze všech koutů republiky. Na základě věku a zkušeností se vytvoří několik skupin.

Kemp je běžně rozdělený na tři tréninkové bloky:

  • sobota dopoledne 9-13 hodin

  • sobota odpoledne 15-19 hodin

  • neděle dopoledne 9-13 hodin


Hlavní cíle kempů bývají následující:

  • naučit se házet nebo se v házení zlepšit

  • seznámit se s hrou nebo se zlepšit v jednotlivých herních dovednostech

  • zahrát si s lidmi na podobné úrovni a v podobném věku

Na kempech se spí v tělocvičně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce, dál se ti budou určitě hodit kopačky, světlý a tmavý triko a sportovní kraťasy. Pokud to jde, zajišťujeme pro účastníky na sobotu oběd formou polévky i večeři. Takováhle víkendová akce tě bude stát zhruba šest stovek. Dopravu si každý účastník hradí sám.

NADCHÁZEJÍCÍ
KEMPY

Termíny pro juniorské kempy na jaře 2024:
4.-5. květen
1.-2. červen


Kempy by se měly konat ve Slatiňanech, nedaleko Chrudimi. Pokud máš jakýkoliv odtaz,
napiš na jaromir.jachym@frisbee.cz 

bottom of page