top of page

PŘIJEĎ NA
FRISBEE KEMP

V průběhu roku pořádáme celou řadu kempů. Některé jsou zaměřené na hráče a hráčky v juniorském věku (celý rok, během kterého slavíš devatenácté narozeniny, jsi ve frisbee junior!), některé jsou obecně pro nováčky a začátečníky. Juniorské kempy vedou zkušení juniorští trenéři a přijet na ně může každý, kdo splňuje věkovou podmínku. Jeden kemp bývá na podzim, v průběhu jara jsou pak další tři. Hráči a hráčky, kterých se juniorské kempy týkají, se mohou připojit na náš Discord, kde se dozví všechny podrobnosti.

Na začátečnické kempy se žádné věkové omezení nevztahuje, zúčastnit se jich mohou juniorští hráči i ti starší. O začátečnické kempy se starají především trenéři předních českých klubů, dále pak velmi zkušení hráči či reprezentanti.


Kempy probíhají formou celovíkendové akce, kde se naučíš házet a osvojíš si základy hry. Příjezd bývá možný už v pátek večer a končíme v neděli po obědě. Lokalitu se snažíme vybírat tak, aby byla rozumně dostupná pro hráče i hráčky ze všech koutů republiky. Na základě věku a zkušeností se vytvoří několik skupin.

Kemp je běžně rozdělený na tři tréninkové bloky:

  • sobota dopoledne 9-13 hodin

  • sobota odpoledne 15-19 hodin

  • neděle dopoledne 9-13 hodin


Hlavní cíle kempů bývají následující:

  • naučit se házet nebo se v házení zlepšit

  • seznámit se s hrou nebo se zlepšit v jednotlivých herních dovednostech

  • zahrát si s lidmi na podobné úrovni a v podobném věku

Na kempech se spí v tělocvičně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce, dál se ti budou určitě hodit kopačky, světlý a tmavý triko a sportovní kraťasy. Pokud to jde, zajišťujeme pro účastníky na sobotu oběd formou polévky i večeři. Takováhle víkendová akce tě bude stát zhruba šest stovek. Dopravu si každý účastník hradí sám.

NADCHÁZEJÍCÍ
KEMPY

Kempy pro rok 2023 jsou za námi. Další plánujeme příští rok na jaře. Jakmile budeme vědět termín a místo, hodíme to sem.

bottom of page